Its time that you took your website to the next level.
Avbestilling
Les Mer
Om oss

YX

Dagleg leiar Iselin Solbakken
Mail: iselin_77@hotmail.com
Tlf: 576 84 600/97620293

Yt Xtra

Dagleg leiar Remi Solbakken
Mail: Remi_36@hotmail.com
Tlf: 576 84 600/466 90 555

Koordinator for PT og veiledning, instruktør (Boot Camp), treningsveildar og personleg trenar:  Bjørn Arild Grindheim
Mail: Bjornag@gmail.com
Tlf: 95 28 10 65

Instruktør (Zumba): Iselin Solbakken
Mail: Iselin_77@hotmail.com

Instruktør (Spinning og styrke), treningsveildar og personleg trenar: Inger Helene Flugheim
Mail: Inger.helene.flugheim@hotmail.com

Instruktør (Seniortrim og Yoga) : Mariska Solheim
Mail: M-hkpleie@hotmail.com

Instruktør (Zumba): Malene Kvam
Mail: Malenekvam@hotmail.com

Instruktør (Spinning): Kurt NorheimMail: Kurt.Norheim@hafslo.no

Instruktør (Zumba) : Eli Høyheim
Instruktør (Kick) : Marius Drægni
Instruktør (Step/Aerobic) : Tea Høyheim
Instruktør (Aktiv Helse) : Lindis Alme



Les Mer
Treningsgalleri
Les Mer